מארזי פיצוחים ופירות יבשים לאירועים קטנים

טורניר יורו 2020 (או יורו 2021 בשמו הקאלנדרי) סוף סוף יוצא לדרך ב-11 ביוני 2021, אחרי שנה של המתנה ודחייה בעקבות מגפת הקורונה. ועכשיו, כשחגיגת הכדורגל הגדולה של הקיץ בפתח, זו הזדמנות מצוינת לצייד את הבית במארז נשנושים מפנקים. אין כמו אירוח עם מארזי פיצוחים ופירות יבשים כדי להפוך אירועים קטנים לחגיגה גדולה.

מארז נשנושים גדול: 1.2 ק”ג

חממה דליברי משווקת מארז נשנושים גדול במשקל 1.2 ק”ג נטו שמכיל עשרה סוגי מוצרים: תמר מג’הול, שקד טבעי, פקאן טבעי, אגוזי מלך, קשיו מקורמל, אננס טבעי, קוקוס טבעי, מנגו דל סוכר, קיווי ותות. המחיר? מדובר על מארז שמשלב פינוק עם בריאות. נשנוש בריא ומגוון שניתן לאחסן לטווח ארוך מבלי שיתקלקל. רק אזהרה קטנה: קשה להפסיק לאכול מרוב שזה טעים.

בחודש שיכלול את טורניר יורו 2021, אליפות אירופה בכדורגל שתתקיים מה-11 ביוני עד ה-11 ביולי, טוב שיהיה לכם מארז אירוח טעים ומשביע.

מארז פינוק גדול: 900 גרם

מארז פינוק גדול הוא אופציה נוספת לפיצוחים ופירות יבשים טריים ואידיאליים לאירוח באירועים קטנים. המארז במשקל 900 גרם נטו מכיל שישה סוגי מוצרים: שקד טבעי, אגוז מלך, שזיף מגולען, משמש, צימוק לבן ותמר מג’הול.

מארז זה משלב את הטעם המתוק של הפירות היבשים לצד הסגולות של שקד טבעי ואגוזי מלך, שניהם פיצוחים בעלי יתרונות בריאותיים רבים. הם מפחיתים את לחץ הדם, מסייעים לבריאות הלב, מפחיתי את הסיכויים למחלות קשות ואפילו טובים לפוריות הגבר. וזה רק חלק משלל הסגולות הבריאותיות של אגוזים.

מארז בריאות גדול: 1.2 ק”ג

המארז השלישי שמומלץ לאירועים קטנים ואירוח הוא מארז בריאות גדול. זה מכיל 11 סוגי מוצרים במשקל של 1.2 ק”ג נטו: תמר מג’הול, שקד טבעי, אגוזי מלך, חמוציות ללא סוכר, שזיף מגולען, משמש, אננס טבעי, קוקוס טבעי, מנגו דל סוכר, קיווי ותות.

מארז זה הוא המארז האולטימטיבי לשילוב בין טעם לבריאות. הכל טעים ומתוק אך גם דל סוכר. מוצרים שקשה להפסיק לאכול ולא צריך לחשוש מעלייה במשקל. כך עושים זאת נכון בתקופה שבה נהיה צמודים למסך עם שלושה משחקי כדורגל מרתקים בכל יום.

אז הזמינו עוד היום מארז פיצוחים ופירות יבשים של חממה דליברי במחירי מבצע מיוחדים והפכו את הקיץ שלכם למפנק במיוחד.

הערה: ועדים וגופים עסקיים יכולים להזמין מארז בהתאמה אישית לפי בקשתם.

מארזי פיצוחים ופירות יבשים לאירועים קטנים